Výlet na kolech a kino

Jitka D/ Červen 1, 2018/ vše/ 0 comments

Dobrý den a ahoj,

s trenérem jsem se dnes domluvili, že uděláme slíbený výlet na kole a ještě jsme vymysleli kino.

Výlet na kole by jsme chtěli udělat 8.6.2018 začátek bude buď v Zárybničné Lhotě a nebo na Kozím hrádku. Informaci Vám dám nejdéle v úterý. Chtěli by jsme ujet cca 10 až 15 km. Po skončení projížďky by jsme upekli buřty a bude volná zábava, jak pro děti, tak i pro rodiče. Peníze na buřty vezmu z našich peněz. Pití si zajistí každý sám a nebo v hospůdkách na místě. Podmínka je, že každé dítě musí mít sebou dozor, aby se nestalo, že pojede 20 dětí a dva trenéři.

Kino jsme naplánovali na pátek 15.6.2018. Promítají animovaný film Příšerky z vesmíru. Začátek filmu je v 17:30 a proto sraz bude v 17:00 v kině. Vstupné Vám včas sdělím. Pokud budete chtít nějaké občerstvení  nebo popcorn, musí si ho koupit každý sám. Do sálu rodiče nemusí.

Na stole v šatně nechám papír, kde každý zaškrtne jestli se akce zúčastní. Samozřejmě sourozenci hokejistů můžou jít také, ale všechno uhradí rodiče a proto prosím o napsání kolik buřtů na hokejistu koupit (hokejista bude mít 1 buřt zdarma) a kolik míst v kině zajistit. Papír v šatně nechám do čtvrtka. Po tréninku ve čtvrtek objednám buřty a kino.

Pokud by měl někdo z Vás nápad na trasu je vítán, buď osobně a nebo mi napište sem na e-mail.

Díky a přeji příjemný víkend

Jakub Pachta

Leave a Comment