Organizace

Jitka D/ Červen 26, 2018/ vše/ 0 comments

Dobrý den a ahoj,

zítra tzn. 26.6.2018 nebude cvičení jak mělo být, ale bude normální trénink.  Důvodem je, že se paní trenérka omluvila z pracovních důvodů. Na trénink výbavu jako dnes.
Dál bych chtěl požádat rodiče, kteří stále nemají podepsaný papír o zpracování osobních údajů, tak budete mít do čtvrtka možnost to v šatně doplnit do papírů, které nechám na stole. Pokud už víte, že se nedostavíte na trénink tak prosím o stažení a poslaní oskenované. Z webovek HC Tábor odkaz – http://www.hctabor.com/clanky/pozor-dulezite-informace-pro-cleny-klubu-hc-tabor/
Někteří z vás to sice podepsali, ale i přes upozornění v předchozím e-mailu nevyplnili vše co měli. Na první straně se vyplňuje Jméno a příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu vašeho dítěte a na druhé straně jsou to vaše iniciály a to telefoní číslo, e-mail a rodné číslo. Většina se dole jen podepsala a to bylo vše. Takže Vás chci poprosit o nápravu. Týká se to J. Samce, R.Plášil, J.Novák, P.Noháč, F. Březina, J.Šefčíková, H.Novák. Příští týden bych rád předal p. Kadilákovi. ( jen pro info – jsme poslední kdo mu to nedal )
K placení měsíčních příspěvků – p. Keltner mě upozornil, že jsem napsal v prvním e-mailu špatné číslo účtu. Dnes jsem to prohlížel a měl pravdu napsal jsem tam o jednu nulu méně, ale v dalších e-mailech ve kterých jsem zmiňoval č. účtu už je to správně. Omlouvám se za mojí chybu a doufám, že jsem nenadělal moc škody. Správné číslo účtu je – 1601500021/3030 
Platba dorazila od D. Dvořák, H. Novák, J.Šutko, R.Plášil, M. Lévai, J. Vondrák, J. Samec, M. Makovec, O. Vyčichlo, J. Kahoun, D. Trnka, P. Frančík,  P. Novák.
Tři z Vás mi říkali, že zaplatí částku na rok dopředu. Pokud bude ještě někdo chtít dejte mi prosím vědět.
Zítra a ve čtvrtek p. Kratochvíl přinese do kabiny tři velikosti triček a prosím o zapsání velikosti do tabulky, která bude na stole. Trička budou dány dětem k soustředění.
Děkuji a přeji příjemný večer
Jakub Pachta

Leave a Comment