Organizace

Jitka D/ Září 10, 2018/ vše/ 0 comments

Dobrý den a ahoj,

minulý týden jsem nechal dát na naše webovky seznam mistrovských zápasů, kde najdete jak zápasy týmu A, tak i zápasy týmu B. Kdo kde bude hrát se vždy dozvíte v týdnu, kdy se má hrát zápas. Nebude to pevně dané. Tento víkend máme přátelský zápas v Jindřichově Hradci. Na zápas pojede jen pár dětí a zbytek bude mít trénink podle plánu. V úterý pojede další parta do Pelhřimova.

Včera p. Šutko přidělal v kabině nástěnku, kam dám rozpis zápasů. Na dveře přidělal západku, tak chci všechny poprosit pokud půjdete poslední z kabiny pryč, koukněte jestli je šatna zabezpečená.

Maminky přisly s nápadem udělat si dresy Kohoutů s číslem a jménem dítěte. Promyslete si to ( ne jen maminky ) a ve čtvrtek na tréninku nechám na stole nebo nástěnce papír, kde napíšete pokud budete mít zájem o dres.

Dostal jsem o p.Kadilaka seznam kolik mám od Vás všech vybrat za výstroj. Dnes na tréninku nebudu, ale ve čtvrtek ano a tak bych Vás chtěl poprosit, aby jste mi to dali co nejdřív. Dva z Vás nemaji zaplatit nic a další dva jen 250 Kč a zbytek 500 Kč, tak chci poprosit ať máte u sebe dostatečné množství peněz, aby jsme to vybrali co nejdřiv. Částky jsou stejné jako minulý rok.

Tento e-mail s informacemi je poslední který píšu. Všechno ostatní budete mít už jen na webu. Při nějaké změně na rychlo zašle trenér nebo já SMS zprávu. Chtěl bych ještě jednou upozornit ty, kterým nefunguje propojení web a kalendářem nebo přístup na web, ať kontaktují pani Dvořákovou na tréninku a domluví se na nějakém řešení.

Přeji krásný den

Jakub Pachta

Leave a Comment