Kolo a cvičení

Jitka D/ Červen 5, 2018/ vše/ 0 comments

Dobrý den a ahoj,

jak jsem slíbil minulý týden zasílám informace ohledně kola v pátek. Sraz bude v 16:45 na Kozím Hrádku. V 17 hodin bych rád vyjel. Trasa je dlouhá cca 7,5 km. Zítra osobně projedu. Je to trasa na horské kolo a ne na silniční. Po návratu je domluvený oheň, který si budeme muset udělat sami, ale majitel nám dá dřevo. Hořčice, kečup, tácky, buřty a chleba budu zajišťovat já. Pití ať si každý vezme své a nebo si může dát na místě v kiosku. Po snědení buřtů bude volná zábava. Prosím ať si každé dítě vezme HELMU a dostatek vody. Odjezd z Kozího hrádku je na každém. Případné dotazy zodpovím na tréninku ve čtvrtek.

Příští úterý jsem po domluvě s trenérem objednal paní Nowickou, která bude děti protahovat. Mohli jste jí vidět ve čtvrtek na tréninku, kde cvičí s ročníkem 2011. Domluveno je, že bude cvičit s max. 15 dětmi, zbytek bude trénovat. Domluvili jsme se, že bude chodit celý červen, tzn. 3 cvičení.
Na tento trénink bych poprosil, aby si děti donesli podložku, overball ( malý ) a gumu na cvičení. Cvičit se bude na ploše uvnitř zimáku. Pokud budete mít nějaký dotaz rád Vám odpovím ve čtvrtek.

Někteří z Vás stále nepřispěli na Sepekov. Rád bych tímto způsobem poprosil o příspěvek do konce týdne. Peníze nejsou jen na pivo, ale i na limonádu. ( jak již sdělil Petr Miadok na tréninku )

Děkuji a přeji krásný zbytek dne

Jakub Pachta

Leave a Comment