Kino + organizace

Jitka D/ Červen 13, 2018/ vše/ 0 comments

Dobrý den a ahoj,

minulý týden jsme absolvovali vyjížďku na kolech. Chtěl bych poděkovat všem, kteří na akci byli. Děti se chovali suprově a proto bych navrhl, že by jsme udělali v září výlet na celý víkend ( je to jen předběžně). Na buřty, které jsem kupoval nebudeme vybírat nic, protože za Sepekov se vybralo víc a zaplatím to z toho.

Dál bych chtěl požádat, aby si děti do kina přinesli 120 Kč na lístek. Slevu nám neposkytnou a zaplatíme plnou cenu. Lístky jsou zamluvené a proto bych vás všechny chtěl poprosit o to, aby jste dorazili v 16:55 do kina. Někteří se mi už omlouvali i když měli zaškrtnuté, že jdou. Problém by to být neměl, aby jsme stornovali pár míst. Lístky musíme vyzvednout nejdéle 20 minut před začátkem kina.
Kino by mělo končit v 19 hodin. Nikoho nepustím bez dozoru pryč. Pokud budete chtít, aby váš syn šel sám domu prosím buď poslat SMS a nebo na papír sepsat s podpisem, že souhlasíte abych syna pustil samotného. ( jako ve družině )
Zítra nechám na stole papíry se jmény a prosím o doplnění. Je to potvrzení, že souhlasíte se zpracováním Vašich a dětí údajů. Na první straně vyplňte datum narození a trvalé bydliště a na druhé straně vaše telefonní číslo, e-mail, rodné číslo a dole je podpis.
Jedná se o tyto hráče – Březina F., Janoušek Martin a Marek, Lévai M., Hák M., Noháč P., Novák H., Novák J., Plášil R., Samec J., Šefčíková J., Vyčichlo O.
Pokud jmenovaní už formulář vyplňovali omlouvám se, ale nemám to u sebe. Pokud nebudete zítra nic se neděje. Papír tam zůstane do příštího týdne.
Děkuji a krásný zbytek dne
Jakub Pachta

Leave a Comment