Category Archives: vše

Nominace na turnaj v Č. Krumlově 30.3.2019

Nominace na turnaj v Č. Krumlově 30.3.2019

Český Krumlov sobota 30.3 2019 sraz: 9:00 na ZS v Českém Krumlově nominace: Plášil, Kašpar – Bartáček, Hák, Čeněk, Keltner, Smrčka, Vondrák, Trnka, Kahoun, Šutko, Novák J., Šefčíková, Frančík, Makovec, Levai, Olonets, Březina, Folberger, Novák H.

Nominace na mistrák v Táboře 27.3.2019

Nominace na mistrák v Táboře 27.3.2019

Tábor středa 27.3. 2019 sraz: 15:00 nominace: Plášil, Vošta – Bartáček, Hák, Čeněk, Keltner, Smrčka, Vondrák, Trnka, Kahoun, Šutko, Novák J., Šimeček, Sokirka, Makovec, Šefčíková, Noháč, Hrehor, Janoušek Martin, Janoušek Marek

Nominace – turnaj – Vimperk a Veselí 23.-24.3.2019

Nominace – turnaj – Vimperk a Veselí 23.-24.3.2019

Turnaj Vimperk – malé hřiště 23.3 2019 Sraz: 7:45 u ZS Tábor; 8:00 odjezd autobusu Nominace: Plášil, Vošta – Hák, Bartáček, Čeněk, Kahoun, Šimeček, Trnka, Novák J., Smrčka, Keltner, Vondrák, Olonets, Frančík, Březina, Folberger Turnaj Veselí nad Lužnicí – velké hřiště 24.3 2019 Sraz: 9:10 na ZS Veselí nad Lužnicí Nominace: Plášil, Vošta – Hák, Bartáček, Trnka, Čeněk, Makovec, Kahoun, Smrčka, Keltner, Šutko, Vondrák, Frančík, Hrehor, Šimeček, Šefčíková, Levai

Nominace na mistrák v Táboře a ve Veselí nad Lužnicí 17.3.2019

Nominace na mistrák v Táboře a ve Veselí nad Lužnicí 17.3.2019

Tábor 17.3 2019 Mistrovské utkání Sraz: 10:00 na ZS Nominace: Vošta, Lakomý – Smrčka, Keltner, Vondrák, Kahoun, Čeněk, Šefčíková, Makovec Folberger, Janoušek, Janoušek, Hrehor, Noháč Veselí 17.3 2019 Mistrovské utkání Sraz: 10:30 na ZS ve Veselí nad Lužnicí Nominace: Plášil – Bartáček, Dohnal, Novák J., Hák, Šutko, Frančík, Olonets, Šimeček, Březina, Novák H., Pešina, Levai

Nominace na Přátelské utkání v Č.B. 3.3.2019

Nominace na Přátelské utkání v Č.B. 3.3.2019

České Budějovice 3.3. 2019 Přátelské utkání – celé hřiště Sraz: 9:45 v Budvar Aréně Nominace: Plášil, Vošta – Hák, Novák J., Smrčka, Bartáček, Makovec, Keltner, Trnka, Vondrák, Šutko, Levai. Kahoun, Frančík, Čeněk, Folberger, Březina

Rozpis tréninků na ledě – březen 2019

Rozpis tréninků na ledě – březen 2019

ROZPIS TRÉNINKŮ NA LEDĚ              BŘEZEN 2019   SO     2.3.  8.45 – 9.45 NE     3.3. Přátelák v Č.B. PO    4.3.  15.00 – 16.15 ST     6.3. 18.00 – 19.00 ČT     7.3. 14.45 – 15.45 NE     10.3. Mistráky v Táboře a v Č.B. PO    11.3. 15.00 – 16.15 ČT     14.3. 15.15 – 16.15 NE     17.3. Mistráky v Táboře a ve Veselí/Lužnicí ST     20.3. 18.30 – 19.30 SO     23.3. Mistrák ve Vimperku NE     24.3. Turnaj ve Veselí/Lužnicí PO    25.3. 15.00 – 16.15 ST     27.3. Mistrák v Táboře SO     30.3. Turnaj v Pelhřimově

Mistrovské zápasy 17.2.2019 v Táboře a ve Veselí/Lužnicí

Mistrovské zápasy 17.2.2019 v Táboře a ve Veselí/Lužnicí

Veselí nad Lužnicí Sraz: 9:30 ve Veselí Nominace: Plášil, Samec- Trnka, Smrčka, Olonets, Bartáček, Čeněk, Vondrák, Folberger, Hrehor, Sokirka, Noháč, Janoušek, Janoušek Tábor Sraz: 12:00 Nominace: ???,???- Keltner, Novák J., Kahoun, Šutko, Frančík, Novák H., Makovec, Šimeček, Březina,???,???,???